ماژول فیبر مالتی مود دی-لینک مدل DEM-312GT2

ماژول فیبر مالتی مود دی-لینک مدل DEM-312GT2

ماژول فیبر مالتی مود دی-لینک مدل DEM-312GT2 از دیگر محصولات شرکت D-Link است.

مشخصات فنی

ترنسیور های SFP گیگابیتی دی-لینک از طریق درگاه های GBIC خود میتوانند به شبکه های Gigabit وFast Ethernet متصل شوند.

به کمک این ترنسیور ها میتوان از طریق پورت های پر سرعت فیبر و یا کابلی شبکه های گیگابیتی را گسترش داد.

ترنسیورهای فیبر نوری دارای کانکتور استاندارد LC Duplex هستند .

ماژول DEM-312G2 دارای درگاه SFP با سرعت ۱ گیگابیتی است .

رابط سخت افزاری این محصول Duplex LC connector است.

طول موج برابر ۱۳۱۰nm است.

از ویژگی های دیگر این محصول میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

Hot pluggable
Full duplex operation
IEEE802.3z 1000BASE-SX

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “ماژول فیبر مالتی مود دی-لینک مدل DEM-312GT2”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا