ماژول فیبر مالتی مود دی-لینک مدل DEM-311GT

ماژول فیبر مالتی مود دی-لینک مدل DEM-311GT

ماژول فیبر مالتی مود دی-لینک مدل DEM-311GT از محصولات شرکت D-Link است.

مشخصات فنی

ترنسیور های SFP گیگیابیتی دی-لینک از طریق درگاه های GBIC خود میتوانند به شبکه های Gigabit وFast Ethernet متصل شوند.

به کمک این ترنسیور ها میتوان از طریق پورت های پر سرعت فیبر و یا کابلی شبکه های گیگابیتی را گسترش داد.

ترنسیورهای فیبر نوری دارای د کانکتور استانداردDuplex LC هستند .

ماژول DEM-311GT دارای درگاه SFP با سرعت ۱ گیگابیتی است .

رابط سخت افزاری این محصول Duplex LC connector است.

طول موج برابر ۱۳۱۰nm است.

ویژگی های دیگر این محصول برابر است با:

Hot pluggable
Full duplex operation
IEEE802.3z 1000BASE-SX

مسافت:

550 متر

سرعت:

1GB

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “ماژول فیبر مالتی مود دی-لینک مدل DEM-311GT”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا