اخباراخبار تکنولوژی

فروش بازی های PSP سونی ادامه دارد

سونی اعلام کرد هنوز بازی های PSP را در فروشگاه های PS3 و ویتا به فروش می رساند

در ماه مارس، با اعلام خبر تعطیل کردن فروشگاه های PS3 و ویتا و حذف توانایی خرید بازی های PSP از هر دو ویترین سونی، با واکنش گسترده ای روبرو شد. این انتقادات باعث شد سونی تا حدی مسیر خود را معکوس کند، وعده داد که فروشگاه های PS3 و Vita را باز نگه دارد، اما این شرکت همچنان متعهد بود که “عملکرد تجارت PSP “را در ۲ ژوئیه پایان دهد. در حالی که معنای دقیق آن زمان مشخصی نبود، سونی اوضاع را کمی بیشتر روشن کرده است: شما همچنان می توانید بازی های PSP جدید را در فروشگاه های PS3 و Vita خریداری کنید.

Sony PSP

در اینجا سه ​​به روزرسانی جدیدی سونی برای روشن کردن موارد انجام داده است: از جمله اینکه امکان جستجو یا بارگیری DLC از فروشگاه PSP را در ۶ ژوئیه از بین می برد.

این برای شما چه معنی دارد؟

هنگامی که PlayStation®Store برای PlayStation®Portable (PSP) در سال ۲۰۱۶ بسته شده بود، شما همچنان می توانستید جستجوها و خریدهای درون بازی را انجام دهید. از تاریخ ۶ ژوئیه ۲۰۲۱، دیگر نمی توانید جستجو یا خریدهای درون بازی انجام دهید.

در مورد محتوای PSP که برای خرید در فروشگاه های PS3 و PS Vita در دسترس است چطور؟

همچنان می توانید محتوای PSP را که در فروشگاه های PS3 و PS Vita موجود است خریداری و بازی کنید. با این حال دیگر نمی توانید از طریق فروشگاه درون بازی برای محتوای PSP خرید کنید.

در مورد محتوای PSP که قبلاً در اختیار دارید چطور؟

همچنان می توانید محتوای PSP خریداری شده قبلی خود را بارگیری کنید. با دسترسی به لیست بارگیری در دستگاه، می توانید محتوای PSP خریداری شده قبلی را بر روی PSP بارگیری کنید.

 

Sony PSP

همه این موارد به طور طبیعی فقط در مورد بازی هایی است که به صورت دیجیتالی فروخته می شوند، اما از زمان تعطیلی ویترین فروشگاه PSP در سال ۲۰۱۶، به حفظ برخی از تاریخچه PSP و کاتالوگ بازگشت کمک می کند.

در مقایسه با مایکروسافت، که از سازگاری معکوس در بین چندین نسل به عنوان یک نقطه فروش عمده برای Xbox Series X استفاده می کند، انجام بازی های قدیمی در کنسول های سونی اغلب می تواند کمی پیچیده تر از ظاهر شدن در یک دیسک قدیمی باشد. پلی استیشن ۵ در حال حاضر بیشتر بازی های پلی استیشن ۴ را انجام می دهد، اما اگر می خواهید بازی های نسل های قدیمی را در جدیدترین کنسول سونی انجام دهید، باید برای اشتراک Playstation Now تسویه حساب کنید، که به شما امکان می دهد بازی های Playstation3 و Playstation2 را از این طریق پخش کنید.

حداقل در حال حاضر برای PSP هنوز یک روش ممکن برای خرید بازی های محبوب محبوب وجود دارد – حتی این به معنای خرید بازی ها از یکی از دو فروشگاه با سخت افزار کاملا متفاوت است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا