اخباراخبار تکنولوژی

برسی شارژر بی سیم لغو شده اپل

در این مطلب نگاهی دقیق تر به شارژر بی سیم لغو شده "AirPower" اپل می اندازیم

شارژر بی سیم لغو شده اپل

در اینجا نگاهی دقیق تر به شارژر بی سیم لغو شده AirPower اپل می اندازیم:

شارژر بی سیم Apple AirPower قرار بود با قابلیت منحصر به فرد برای شارژ همزمان iPhone ، Apple Watch و AirPods وارد بازار شود. متأسفانه ، اپل در مارس ۲۰۱۹ ایرپاور را لغو کرد و دلیل آن را در زنده نگه داشتن محصول عنوان کرد. از آن زمان، جولیو زومپتی مقداری از AirPower ، برخی از کلون های AirPower و بسته های باتری MagSafe اپل را مشاهده کردیم. در حال حاضر ، یک مجموعه دار نمونه اولیه اپل برای اولین بار یک واحد کار AirPower را به دست آورده است.

شارژر بی سیم لغو شده اپل

جولیو زومپتی، ۲۸ ساله از ایتالیا در گفتگو با The Verge می گوید که توانسته نمونه اولیه واحد AirPower را از منابع زباله الکترونیکی چینی خریداری کند. زومپتی می گوید: “این واحد فاقد تمام محفظه بیرونی خود است و این شاسی زیبا و سنگین از جنس استنلس استیل را نشان می دهد.”

در عکس های ارائه شده به The Verge ، می توانید تشک AirPower را که یک نمونه اولیه آیفون را تغذیه می کند ، مشاهده کنید که دارای ۲۲ سیم پیچ در قسمت جلویی و ۲۲ مدار کنترلر در عقب است. برای اینکه این نمونه اولیه AirPower کار کند ، باید با سخت افزار نمونه اولیه آیفون جفت شود تا سیم پیچ ها فعال شوند.

زومپتی توضیح می دهد: “این دستگاه با دستگاه های تولیدی کار نمی کند ، زیرا سیم پیچ ها توسط دستگاه بیدار می شوند.” زومپتی می گوید که این دستگاه را در ماه دسامبر دریافت کرد و توانست ابتدا با آن از طریق یک کابل سریال ارتباط برقرار کند.

زومپتی می گوید: “این یک نمونه اولیه مهندسی است ، این دستگاه برای استفاده و بازی در نظر گرفته نشده است.” “وقتی کابل برق خود را به آن وصل کردم ، می توانم برخی از کاراکترها را روی لاگ مشاهده کنم ، بنابراین هنگامی که نرخ BAUD را ثابت کردم ، قادر به خواندن یک گزارش قابل فهم بودم.” حتی یک پوسته تعاملی برای تعامل با ایرپاور به عنوان بخشی از مهندسی دستگاه وجود دارد.

شارژر بی سیم لغو شده اپل

پد لغو شده AirPower اپل به شما اجازه می داد تا دستگاه ها را در هر نقطه از آن قرار دهید تا به لطف چندین سیم پیچ ، بدون نیاز به یافتن آن نقطه خاص، شارژ شوند. اما گزارش های مختلف نشان می دهد که اپل در طول توسعه با مشکلات بیش از حد گرم شدن دست و پنجه نرم می کند. زومپتی می گوید: “من نتوانستم این موضوع را بازتولید کنم اما هنوز نمی توانم بگویم که  وجود ندارد.”

شارژر بی سیم لغو شده اپل

در حالی که ما نتوانسته ایم به طور مستقل دستگاه AirPower را تأیید کنیم زیرا بسیار نادر است ، Zompetti سابقه ای در جمع آوری سخت افزار نمونه اولیه اپل دارد. او از مارس ۲۰۱۸ دستگاههایی را جمع آوری کرده است که شامل نمونه اولیه کمی از اولین ساعت اپل است. زومپتی می گوید: “از آن زمان به بعد ، یافتن بهترین نمونه های اولیه زیبا ، به اشتیاق اصلی من تبدیل شد.” او تا کنون حدود ۳۵ واحد جمع آوری کرده است ، با انواع نمونه های کمیاب iPhone و iPod در مجموعه خود.

این اشتیاق باعث شده تا زومپتی برای تعمیر دستگاههای قدیمی به مهندسین مراجعه کند. زومپتی می گوید: “تقریباً همیشه در مورد یافتن واحدهای شکسته یا ناقص و تعمیر آنها برای زنده نگه داشتن آنها صحبت می شود.” او می گوید که یک دستگاه AirPower منتشر نشده “قطعاً یکی از بهترین” سخت افزارهای اولیه ای است که تاکنون پیدا کرده است.

اخبار مرتبط:

کنزینگتون از StudioCaddy برای همه دستگاه های اپل رونمایی کرد

فروشگاه قطعات کامپیوتری اهورا کالا:

ورود به اهورا کالا

منبع:

theverge

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا