اخباراخبار تکنولوژی

بهترین شارژر بی سیم برای خرید

پد شارژ بی سیم یک اختراع جدید نیست. این یک روش فزاینده راحت برای شارژ کردن تلفن شما بدون کابل است. بعلاوه ، آنها جهانی هستند: چه iPhone ، Pixel ، Galaxy یا تقریباً هر لوازم جانبی با شارژ بی سیم داشته باشید ، همه آنها با یک پد کار می کنند. بهترین شارژر بی سیم کدام است؟

مطمئناً ، تلفن شما با شارژر سیمی که همراه آن است بسیار خوب کار خواهد کرد ، اما یک شارژر بی سیم شارژ تلفن را به راحتی قرار دادن آن روی یک سطح ساده می کند – مناسب برای میز یا کنار تخت خواب. این یک تغییر کوچک است، اما باعث می شود تلفن شما همیشه شارژ داشته باشد، و این بخشی از ناخودآگاه زندگی شما بشود.

ما بیش از ده پد شارژ بی سیم Qi را بررسی و آزمایش کردیم ، از شرکت های معروف شارژ مانند Anker و Mophie گرفته تا تازه واردان نسبی ، مانند RavPower. حتی سامسونگ شارژرهای بی سیم مارک دار خود را می سازد. خبر خوب این است که تقریباً هر شارژر Qi ، جدید یا قدیمی، ارزان یا گران قیمت، در مورد شارژ تلفن شما کم و بیش کار را انجام می دهد. همه شارژرها مثل هم نیستند و مواردی مانند فاکتور شکل، جنس، اندازه و البته سرعت واقعی شارژ گوشی شما همه مواردی است که باید در نظر بگیرید، مخصوصاً برای محصولی که قصد دارد در میز کار خود اقامت دائم داشته باشد.

بهترین شارژرهای بی سیم: RAVPOWER FAST CHARGE

RavPower یکی از محبوب ترین کمپانی های لوازم جانبی شارژر است که با محصولاتی مانند بسته باتری ، شارژر دیواری و کابل ها با محصولاتی مانند Anker رقابت می کند. این شرکت ثابت کرد که در ساخت شارژرهای بی سیم مهارت دارد و پد شارژ بی سیم RavPower’s Fast Charge و پایه شارژ بی سیم RavPower 2 Coils هنوز هم بهترین شارژرهایی هستند که می توانید خریداری کنید.

از نظر عملکرد، هر دو شارژر RavPower حداکثر ۱۰ وات نیرو تولید می کنند – برای شارژ سریع (به طور معمول ۵W) ، شارژ سریع ۹W سامسونگ و تکرار ۷٫۵W خود اپل کافی است. و گرچه شارژ سریع آن به اندازه شارژ سیمی قابل توجه نیست ، اما با این فرض که دستگاه شما از آن پشتیبانی می کند، مدت زمان شارژ شما را کاهش می دهد.

60e96673f16dfd2e110cbe16bd12cce6

RavPower Fast Charge یک پد تخت است که آن را همه کاره کرده است زیرا شما می توانید هم تلفن و هم لوازم جانبی مانند ساعت هوشمند یا هدفون بی سیم خود را شارژ کنید (از جمله مورد AirPod که به تازگی منتشر شده است). و از نظر سخت افزاری ، هنوز یکی از بهترین شارژرها از نظر طراحی شده است.

image 1

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا