اخباراخبار تکنولوژی

بررسی Bose Sleepbuds II “این هدفون ها فقط برای خواب ساخته می شوند”

هشت ساعت خواب خود را بدست آورید

امروزه بسیاری برای خوابیدن مشکل دارند یا خواب راحتی ندارند ، خیلی ها همیشه خوابی سبک دارند به راحتی می توانند با انواع صداها بیدار شوند: آژیر، رعد و برق و….

Bose Sleepbuds باس اسلیپ بادز ۲ مجموعه ای با قیمت ۲۵۰ دلار ، که مخصوص پخش موسیقی یا پادکست نیستند ، بلکه برای مسدود کردن و جایگزینی صداهایی هستند که ممکن است خواب شما را مختل کنند.

Bose Sleepbuds II یک جفت گوشی بسیار کوچک است که به طور خاص ساخته شده اند تا با استفاده از ترکیبی از اصوات و موسیقی به خواب شما کمک کنند. اینها دنباله ای برای معرفی نسبتاً فاجعه بار جفت نسل اول است که از دوام باتری نامتناسب و خاموش شدن ناگهانی رنج می برد. این نسل دوم چندین پیشرفت را تجربه کرده است.

برای شروع، آنها از فناوری باتری کاملاً متفاوتی استفاده کرده اند.نسل قبلی باتری ها از روی نقره ای ساخته شده است که به گفته یکی از نمایندگان Bose ، “چگالی انرژی بسیار بالایی دارند ، و همین امر آنها را برای چنین کاربردی مناسب نمی کند.”

maxresdefault 1

در نتیجه ، Sleepbuds II از باتری های آشناتر با هیدرید فلز نیکل ساخته شده است ، این بدان معناست که آنها عمر تقریبی ۱۰ ساعت داشته باشند.

سایر تغییرات شامل بهبود مسدود کردن سر و صدا ، اتصال بهتر و پوشش ضد اصطکاک برای جلوگیری از ایجاد تداخل در صداهای اضافی (مانند مالش به بالش) است.

FdJiBpdpE6Jf75TSbwiAEd

حالا که دانستیم چه عواملی در نسل جدید تغییر کرده است ، این دستگاه چگونه کار می کنند؟

 

Sleepbuds II از طریق اتصال بلوتوث کم مصرف به تلفن شما متصل می شود ، که برای انتقال صداهای مختلف استفاده می شود. (توجه داشته باشید که من اصطلاح “انتقال” و نه “جریان” را به کار می برم زیرا صداها در واقع روی گوشی ها هستند تا تلفن شما.)

برای انتخاب صداهایی که می خواهید در شب گوش دهید، از برنامه مرتبط Bose Sleep استفاده می کنید. زمان اتصال گوشی ها  به برنامه در حدود ۱۵-۲۰ ثانیه طول می کشد. از آنجا که صداها مستقیماً در گوشی ها بارگیری می شوند، شما می توانید همزمان تعداد محدودی صدا در کتابخانه خود داشته باشید – معمولاً حدود ۱۰عدد ، هرچند که بسته به اینکه از چه صداهایی استفاده می کنید ، می تواند متفاوت باشد. اگر حداکثر میزان صداهای خود را بدست آورید ، به شما هشدار داده می شود که باید قبل از بارگذاری صدای دیگر، صدایی را حذف کنید. بارگذاری حدود ۱۰ تا ۲۰ دقیقه طول خواهد کشید – از آنجا که گوشی ها از بلوتوث کم انرژی استفاده می کنند ، سرعت بارگذاری آنها به سرعتی مانند برنامه تلفن معمولی شما نخواهد بود .

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا